Mestská časť Bratislava-Vajnory

Vajnorský minimaratón 2015 (17. októbra 2015, sobota) - aktualizované


Výsledky Vajnorského minimaratónu. Prvenstvá v hlavnej kategórii obhajii Boris Csiba (31:41) a Katarína Pokorná (37:22).
http://sportsofttiming.sk/en/race/overview/1706


Fotogalériu nájdete na:  http://www.behame.sk/cestne-behy/vajnorsky-minimaraton-obrazom


Aktuality: 
Vodiči na celkový čas už nielen na maratóne či pre elitných bežcov . Na Vajnorskom minimaratóne môžete stanovený cieľ dosiahnuť ľahšie. Ak chcete zabehnúť desiatku za/ do 40 alebo 50 minút, tak sa môžete spoľahnúť na naších skúsených tempárov.
Tempárom na 40 minút/10 km bude zanietený bratislavský bežec Michal Kostka. Na konte má už absolvovaný maratón, polmaratón v čase 1:18:28 a naposledy veľmi rýchlo zabehol aj desiatku na bratislavskom nočnom behu (36:01). Minulý rok na Vajnorskom minimaratóne viedol detský kočík, tento rok dovedie do cieľa bežcov s tempom 4:00min/km.  Bežcov na čas 50 minút/10km povedie bežec Vajnorák, skúsený maratónec, ktorý si osobný rekord na 10km odbehol pred dvoma rokmi práve na domácej pôde (41:21). Starosta Ján Mrva pobeží tempom 5:00 min/km a tí, ktorí pobežia s ním, sa určite veľa dozvedia nielen o Vajnoroch či Bratislave.


Prihlasovanie na Vajnorský minimaratón pokračuje. Špeciálna motivácia z bežeckej tomboly: Volkswagen Golf s plnou nádržou na celý vikend od spoločnosti Porsche Interauto SK.


Vážení športoví priatelia, príjmite naše pozvanie na tradičný Vajnorský minimaratón, ktorý patrí medzi najstaršie organizované behy v Bratislave. Na rýchlej rovinatej trati si môžete vyskúšať svoju vytrvalosť na 5 km a 10 km trati, navyše tí najrýchlejší budú bojovať o titul bratislavského majstra v cestnom behu na 10 000 metrov. Samozrejme, mýslíme aj na najmladších a ani tento rok nebudú chýbať detské kategórie, v závislosti od veku od 120m do 1200m. 


Prihlasovanie na Vajnorský maratón spustené. Tešíme sa na Vás, neváhajte, prihláste sa čím skôr a natrénujte. ===>  http://prihlasky.vos-tpk.sk/index.php?p=race&id=178

Kompletné propozície nájdete na ===>http://prihlasky.vos-tpk.sk/propozicie/propozicie_vajnory2015.pdf

Viac informácii nájdete aj stránke podujatia na socíálnej sieti  ===>: https://www.facebook.com/events/1660973234126762/


Fotogalériu z minulého ročníku si pozrite na portáli behame.sk.

Tešíme sa na Vás

Organizačný výbor Vajnorského minimaratónu 2015The database query failed.The database query failed.The database query failed.
späť

Copyright © 2008 Mestská čast Bratislava - Vajnory.
Stránku vyrobil Tender Advertising, s.r.o., projekt je financovaný EU www.sacr.sk