Pracovné ponuky

Hľadáme osobných asistentov!

Hľadáme osoby na pomoc ľuďom so zdravotným postihnutím formou asistencie. Tá sa vykonáva podľa potrieb a pokynov človeka so ZŤP, čas a miesto výkonu sa dohoduje priamo s človekom so ZTP. Táto práca je veľmi flexibilná. Čo k tomu potrebujete? Empatiu, spoľahlivosť, vek nad 18 rokov a spôsobilosť na právne úkony. Štátom stanovená odmena je od 1. júla 2018 zvýšená na sumu 3,82€/hodinu, individuálne prípadná dohoda možná. Naše služby a zápis v agentúre sú bezplatné.

Tiež poskytujeme aj bezplatné sociálne poradenstvo pre ľudí so zdravotným postihnutím a ich rodiny.

Ak Vás táto ponuka zaujala, ozvi sa na asistencia@omdvsr.sk, alebo na tel. 0948/529 976. Kontakty: Organizácia muskulárnych dystrofikov v SR – Agentúra osobnej asistencie, Vrútocká 8, 821 04 Bratislava, Tel. čísla: 02/4341 0474, 0948 529 976, www.osobnaasistencia.sk, www.omdvsr.sk

Zverejnené 22.6.2018

Hľadáme sanitárku do lekárne v OC Vajnoria /upratovanie lekárne/

Jedná sa o dohodu o pracovnej činnosti - 2 hodiny denne.

Ponúkaný plat 3,50€​/hod brutto

Bližšie informácie poskytneme priamo v lekárni alebo na telefónnom čísle 0903 998 172.

Zverejnené 18.6.2018

Mestská časť Bratislava-Vajnory so sídlom Roľnícka 109, 831 07  Bratislava-Vajnory hľadá:

  • technických pracovníkov na oddelenie investícií a hospodárskej správy.

Pracovná náplň obsahuje najmä:

- obsluhu strojov a zariadení ako napr. UNC, čistiace zriadenie, kosačky, krovinorezy a pod.,

- zabezpečovanie čistoty, starostlivosti o zeleň,

- zabezpečovanie údržby a opráv objektov vo vlastníctve a správe mestskej časti,

- zabezpečovanie údržby a opráv  prevádzkovej techniky.

Nástup možný ihneď, prípadne dohodou.

Základná zložka mzdy (brutto): 600,- €, prípadne dohodou.

Záujemcovia môžu zasielať žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov mailom na  porazikova@vajnory.sk, prípadne osobne v budove Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Vajnory, Roľnícka 109.

Zverejnené 13.6.2018

Materská škola Koniarkova, so sídlom Koniarkova 9, 831 07  Bratislava-Vajnory hľadá:

  • 8 ľudí na obsadenie pozície učiteľ/učiteľka materskej školy pre novovytvorené elokované pracovisko materskej školy s nástupom od 27.08.2018

Požiadavky na zamestnanca:

  • ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou so zameraním na učiteľstvo pre materské školy, prípadne vysokoškolské vzdelanie so zameraním na predškolská a elementárna pedagogika,
  • prax v materskej  škole podmienkou,   Základná zložka mzdy (brutto): od 556,50 € (podľa prílohy č. 1 k zákonu č. 553/2003 Z.z.)

Záujemcovia/záujemkyne môžu zasielať žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov mailom na msvajnory@msvajnory.sk alebo porazikova@vajnory.sk

Zverejnené 23.2.2018

Pracovná ponuka: Pomocná sila do kuchyne

Miesto výkonu práce:  Materská škola Koniarkova 9, Bratislava – Vajnory

Náplň práce:

- Výdaj pokrmov vo výdajni stravy v materskej škole

- Príprava jednoduchých pokrmov

- Príprava stolovania, umývanie riadu

- Dodržiavanie bezpečnostných a hygienických predpisov

Termín nástupu: ASAP, prípadne dohodou

Druh pracovného pomeru:

Polovičný pracovný úväzok

Pracovný čas od 11:00 do 15:00

Ponúkaný plat: Dohodou

Požadované vzdelanie:

Stredoškolské bez maturity

Stredoškolské s maturitou

Prax v oblasti výdaja jedál výhodou

Certifikát odbornej spôsobilosti a zdravotný preukaz výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti:  Chuť pracovať

Adresa:

Materská škola

Koniarkova 9I

831 07 Bratislava

Kontaktná osoba:

RNDr. Tibor Kráľ

, 0918 730 171,

kral@zsvajnory.sk;

Zverejnené 13.11.2017