Aký bol ten XVII. ročník?

19 február 2020

Vajnorský ples patrí už dlhodobo k reprezentačným a svojou atmosférou hneď vypredaným v prvý deň predaja vstupeniek.

Od začiatku do konca sa ples niesol skvelou atmosférou, krásnou výzdobou, podávalo sa výborné jedlo a pitie. Otvorenie plesu a privítanie účastníkov uviedla moderátorka Veronika Hatala. Atmosféru umocňoval skvelý program, v ktorom vystúpili acapella FOR YOU s nádhernou piesňou „Pod slovenským srdiečkom“, ktorej autorkou textu bola známa vajnorská umelkyňa, Katarína Brúderová. Hostí rovnako privítal svojím príhovorom aj starosta Vajnor, Michal Vlček.

Úvodný tanec predviedli juniorský pár lnterklubu Bratislava a tanečný pár Artemy Mareshchuk a Alexandra Bielikova, (bronzoví medailisti z tohtoročných majstrovstiev Slovenska), ktorí tanečný parket roztancovali spolu so starostom a jeho manželkou. Len pre zaujímavosť, Artemy prišiel z Ruska spolu s Alexandrou tancuje približne pol roka a už sú víťazmi medzinárodného festivalu v talianskom JESI.

Interklub Bratislava vedie dlhoročný reprezentant, viacnásobný majster SR v Štandardných a latinskoamerických tancoch, Eduard Slimák. Hostí počas večera zabávala a na pódiu vystúpila aj známa speváčka Kristína, hudobné rytmy viedol celý večer DJ Ondrušovič, mrDJ.sk.

Ďakujeme rovnako všetkým sponzorom, ktorí svojimi cenami zvýšili aj záujem hostí o tombolu. Ceny boli skutočne exkluzívne.

POĎAKOVANIE!

Starosta Michal Vlček: „Ďakujem našim všetkým zamestnancom, ktorí sa svojím pričinením podieľali na zorganizovaní tohto v poradí už XVII. ročníka a hlavne kolegyni a dlhoročnej organizátorke plesu, pani Eve Bielčíkovej, ktorá dlhé roky tento ples zastrešovala a priniesla tak kvalitu a zábavu na vysokú úroveň. Srdečne jej preto touto cestou chcem poďakovať za jej dlhodobú prácu, ktorú som si vždy veľmi vážil a jej zanietenie obdivoval. Rovnako som úprimne rád, že je každý rok atmosféra plesu tak vynikajúca“.

Ďakujeme Mgr.Kristíne Tőrőkovej za fotografické spomienky na ples.
Viac fotografií si môžete pozrieť vo fotogalérii tu.